Polski Związek Niewidomych „EDEN” Sanatorium Uzdrowiskowe Ośrodek Leczniczo Rehabilitacyjny im. M. M. Kaczmarka w Ciechocinku

Atrakcje i aktualności

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Eden jest pierwszym obiektem w Polsce spośród wszystkich Hoteli, Domów Wypoczynkowych i Sanatorium, który posiadał i nadal posiada jednocześnie: mini centrum SPA, własną mini tężnię, 1 osobową kriokomorę, grotę solną z generatorem decydującym o właściwościach leczniczych i Body Space -rewelacyjne urządzenie do odchudzania i walki z cellulitem.

W 2008 roku oddaliśmy do użytkowania nowe mini Centrum SPA, gdzie znajdują się sauny i sprzęt fitness. Możesz dowolnie korzystać z wszystkich atrakcji tutaj się znajdujących. Pozwól się zaprosić i skorzystaj z odrobiny luksusu, a zobaczysz jak świetnie można się bawić, wypoczywać a jednocześnie poprawiać swoją kondycję fizyczną i modelować sylwetkę.

Od marca 2008 roku Ośrodek posiada własną mini tężnię ulokowaną w bajkowym ogrodzie. Dla wszystkich naszych Gości atrakcja ta jest bezpłatna. Będąc naszym Gościem nie musisz już korzystać z płatnych tężni!!! Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne swoje przyjemności.

Od marca 2015 roku w naszym ogrodzie zainstalowane zostały urządzenia do ćwiczeń i rehabilitacji (siłownia zewnętrzna). Wszystkie informacje o ofercie wypoczynkowej można również sprawdzić pod adresem Wypoczynek Ciechocinek

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza baza rehabilitacyjna i rekreacyjna staje się coraz bogatsza i oferuje więcej różnorodnych zabiegów i możliwości spędzenia czasu m.in.:

  • 1 osobowa kriokomora !!!
  • łóżko masujące Aqua ThermoJet
  • kapsuła młodości
  • wypożyczalnia sprzętu Nordic Walking
  • walkomed, urządzenia siłowni zewnętrznej

 

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN w Ciechocinku został lauretaem konkursu “Obiekt bez barier w województwie kujawsko-pomorskim” w 2009 roku.

Nowości

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN informuje, że w 2015 roku otrzymał wsparcie ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zakup sprzętu do rehabilitacji. Dzięki temu baza Ośrodka została wzbogacona o: urządzenia do rehabilitacji pionowej i poziomej a także 4 urzadzenia zewnętrzne do ćwiczeń i rehabilitacji przy schorzeniach m.in. narządach ruchu.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o specjalną propozycję dla rodziców z dzieckiem tj. pobyty o profilach: odchudzającym dla dziecka i osoby dorosłej lub odnowy biologicznej dla osoby dorosłej. Turnusy te organizowane są przez cały rok. Szczegóły tej oferty zawarte są w zakładce cenniki.

Atrakcje

Sanatorium Uzdrowiskowe Eden w Ciechocinku poza dawką sporego wypoczynku, oferuje także zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, które zaowocuje w Twoim samopoczuciu i zdrowym wyglądzie. Oferta kierowana jest w szczególności do osób po przebytych urazach, schorzeniach narządów ruchu, z problemami reumatycznymi, kardiologicznymi, a także mającymi problemy z drogami oddechowymi, cukrzycą i otyłością oraz borykającym się z dziecięcym porażeniem mózgowym i SM. Eden jako nieliczne sanatoria Ciechocinek oferuje zabiegi z zakresu balneoterapii, elektrolecznictwa, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, a także zabiegi inhalacyjne, w grocie solnej czy masaży. Wszystko to pod okiem wyszkolonych profesjonalistów, będących specjalistami w danej dziedzinie, którzy wspólnie z Tobą opracują i dostosują do Twojego problemu odpowiedni profil leczenia i rehabilitacji oraz wdrożą go w trakcie Twojego pobytu. Masz szanse na połączenie przyjemnego relaksu i wypoczynku z pozytywnym aspektem zdrowotnym, który pomoże Ci odzyskać zdrowie i pełnię sił. Sprawdź szczegółową ofertę i zaplanuj swój pobyt.

UL. SŁOŃSKA 15, CIECHOCINEK

(+48) 54 283 62 10

(+48) 54 283 60 82

EDEN@EDEN-CIECHOCINEK.PL

Skip to content