https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/1-1.jpg

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/3.jpg

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/5.jpg

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/7.jpg

Atrakcje i aktualności

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Eden jest pierwszym obiektem w Polsce spośród wszystkich Hoteli, Domów Wypoczynkowych i Sanatorium, który posiadał i nadal posiada jednocześnie: mini centrum SPA, własną mini tężnię, 1 osobową kriokomorę, grotę solną z generatorem decydującym o właściwościach leczniczych i Body Space -rewelacyjne urządzenie do odchudzania i walki z cellulitem.

W 2008 roku oddaliśmy do użytkowania nowe mini Centrum SPA, gdzie znajdują się sauny i sprzęt fitness. Możesz dowolnie korzystać z wszystkich atrakcji tutaj się znajdujących. Pozwól się zaprosić i skorzystaj z odrobiny luksusu, a zobaczysz jak świetnie można się bawić, wypoczywać a jednocześnie poprawiać swoją kondycję fizyczną i modelować sylwetkę.

Od marca 2008 roku Ośrodek posiada własną mini tężnię ulokowaną w bajkowym ogrodzie. Dla wszystkich naszych Gości atrakcja ta jest bezpłatna. Będąc naszym Gościem nie musisz już korzystać z płatnych tężni!!! Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na inne swoje przyjemności.

Od marca 2015 roku w naszym ogrodzie zainstalowane zostały urządzenia do ćwiczeń i rehabilitacji (siłownia zewnętrzna). Wszystkie informacje o ofercie wypoczynkowej można również sprawdzić pod adresem Wypoczynek Ciechocinek

Z ogromną przyjemnością informujemy, że nasza baza rehabilitacyjna i rekreacyjna staje się coraz bogatsza i oferuje więcej różnorodnych zabiegów i możliwości spędzenia czasu m.in.:

  • 1 osobowa kriokomora !!!
  • łóżko masujące Aqua ThermoJet
  • kapsuła młodości
  • wypożyczalnia sprzętu Nordic Walking
  • walkomed, urządzenia siłowni zewnętrznej

 

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN w Ciechocinku został lauretaem konkursu “Obiekt bez barier w województwie kujawsko-pomorskim” w 2009 roku.

Nowości

Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny PZN informuje, że w 2015 roku otrzymał wsparcie ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na zakup sprzętu do rehabilitacji. Dzięki temu baza Ośrodka została wzbogacona o: urządzenia do rehabilitacji pionowej i poziomej a także 4 urzadzenia zewnętrzne do ćwiczeń i rehabilitacji przy schorzeniach m.in. narządach ruchu.

Naszą ofertę wzbogaciliśmy o specjalną propozycję dla rodziców z dzieckiem tj. pobyty o profilach: odchudzającym dla dziecka i osoby dorosłej lub odnowy biologicznej dla osoby dorosłej. Turnusy te organizowane są przez cały rok. Szczegóły tej oferty zawarte są w zakładce cenniki.

Atrakcje

Sanatorium Uzdrowiskowe Eden w Ciechocinku poza dawką sporego wypoczynku, oferuje także zabiegi rehabilitacyjno-lecznicze. To połączenie przyjemnego z pożytecznym, które zaowocuje w Twoim samopoczuciu i zdrowym wyglądzie. Oferta kierowana jest w szczególności do osób po przebytych urazach, schorzeniach narządów ruchu, z problemami reumatycznymi, kardiologicznymi, a także mającymi problemy z drogami oddechowymi, cukrzycą i otyłością oraz borykającym się z dziecięcym porażeniem mózgowym i SM. Eden jako nieliczne sanatoria Ciechocinek oferuje zabiegi z zakresu balneoterapii, elektrolecznictwa, hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, laseroterapii, magnetoterapii, światłolecznictwa, a także zabiegi inhalacyjne, w grocie solnej czy masaży. Wszystko to pod okiem wyszkolonych profesjonalistów, będących specjalistami w danej dziedzinie, którzy wspólnie z Tobą opracują i dostosują do Twojego problemu odpowiedni profil leczenia i rehabilitacji oraz wdrożą go w trakcie Twojego pobytu. Masz szanse na połączenie przyjemnego relaksu i wypoczynku z pozytywnym aspektem zdrowotnym, który pomoże Ci odzyskać zdrowie i pełnię sił. Sprawdź szczegółową ofertę i zaplanuj swój pobyt.

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/2.jpg

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/4.jpg

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/6-1.jpg

https://eden-ciechocinek.pl/wp-content/uploads/2016/02/8.jpg

Fatal error: Uncaught ArgumentCountError: Too few arguments to function wpgs_strip_htm(), 1 passed and exactly 2 expected in /wp-content/plugins/gspeech/includes/display-functions.php:215 Stack trace: #0 [internal function]: wpgs_strip_htm(Array) #1 /wp-content/plugins/gspeech/includes/display-functions.php(271): preg_replace_callback('/{gspeech( styl...', 'wpgs_strip_htm', '{gspeech style=...', 2) #2 [internal function]: wpgs_prepare_html('<!DOCTYPE html>...', 9) #3 /wp-includes/functions.php(4556): ob_end_flush() #4 /wp-includes/class-wp-hook.php(288): wp_ob_end_flush_all('') #5 /wp-includes/class-wp-hook.php(312): WP_Hook->apply_filters('', Array) #6 /wp-includes/plugin.php(478): WP_Hook->do_action(Array) #7 /wp-includes/load.php(947): do_action('shutdown') #8 [internal function]: shutdown_action_hook() #9 {main} thrown in /wp-content/plugins/gspeech/includes/display-functions.php on line 215